תקנון האתר
1.      כללי
 
1.1.   אתר המכירות של "מקורי, למכירים בהשקעה , וקצת יותר בע"מ" (להלן: "האתר"), הינו אתר אינטרנט המציג מידע וכן מנהל חנות וירטואלית לציבור הגולשים. האתר הינו בבעלות חברת "מקורי למכירים בהשקעה, וקצת יותר בע"מ" .
1.2.   כל מי שמבצע/ת פעולת קניה ו/או רוצה לבצע פעולת קניה באתר (להלן: "קונה") מצהיר/ה ומתחייב/ת כי הינו/המודע/ת לתקנון האתר ומסכים/ה להוראותיו, וכי לא תהא לו/לה כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו.
 
2.      תנאי השתתפות
 
כל תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) רשאים לבצע קניה באתר, אשר ברשותו/ם כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי: ויזה כ.א.ל, דיינרס קלאב ישראל בע"מ, אמריקן אקספרס בע"מ,ישראכרט בע"מ.
 
3.      פרטי הקונה
 
3.1.   בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש הקונה להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז./ח.פ.,שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום .
3.2.   פרטי כרטיס האשראי של הקונה יישמרו במאגר החברה .
3.3.   הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטוצעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לחברה.
 
4.      אחריות למוצרים הנמכרים באתר
 
4.1.   האחריות למוצרים המפורסמים לרכישה באתר חלה בהתאם לתקופה המצויינת וכוללת בלאי או פגם בייצור כתוצאה משימוש הגיוני בהתאם למהות השימוש אליו מיועד המוצר.
4.2.   האחריות לא כוללת שימוש לא מתאים במוצר אליו הוא מיועד, למשל: גזירתו במספריים, שבירת חלקים במזיד או שוגג, הרטבה במים, צביעת המוצר, משיכה חזקה בין חלקי המוצר וכו'.
 
5.      תשלום ואספקה
 
5.1.   החיוב אינו מיידי אלא רק במידה והמוצר זמין במלאי, בהתאם לשליחת המוצר לקונה
5.2    המוצרים באתר לא כוללים דמי משלוח , נציג החברה יצור קשר עם הלקוח שביצע את ההזמנה לעדכון מחיר המשלוח ולחיוב טלפוני בכרטיס אשראי, ישלח תמונה של הקבלה לפלאפון של הלקוח .
5.3.   המחירים באתר כוללים מע"מ, אלא אם צוין אחרת במפורש.
5.4.   המוכרים ו/או מי מטעמם לא ישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו''ב), אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה רשאי המוכר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.
5.5 הנחה באתר בתצוגת תמונה מתחלפת מוענקת לרוכשים מראש,זמן האספקה עד 14 ימי עסקים המוצרים שאינם כוללים בהנחה הם מוצרי עץ תעשיות ניר גלים ופעלטון
 
6.      תנאים נוספים
 
6.1.   החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למוצרים ו/או לטיבם ו/או למועד אספקתם ו/או לאופן אספקתם פרט להחלפתם ,אחד תמורת אחד, בהתאם לתנאי האחריות לעיל.
6.2.   החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו בשל בעיה טכנית ו/או אחרת לא תתקבל במערכת בקשת הרכישה של הקונה.
6.3.   במידה ותחול טעות בתהליך הקנייה או בכל הרלוונטי לנתונים המצויינים באתר או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאית החברה, לא לקיים את תהליך המכירה עד סופו.
6.4.   בכל מקרה של סתירה בין הרשום באתר ובין הרשום במסמכי החברה, הרשום במסמכי החברה קובע.

החברה שומרת על זכותה לשנות האמור לעיל בהתאם לצורך ושיקול דעתה הבלעדי.
6.5.  באתר כל הזמן מתבצעים שינויים העלת מוצרים ללא מחיר ,אחריות החברה לעדכן את הלקוח לפני המשלוח ובאתראת מחיר המוצר
6.6. מבצעים באתר הם אך ורק המבצעים שלוח המבצעים בעמוד הבית אם יש מוצרים שמוציאים במבצע באתר ואינם בלוח החברה צריכה לעדכן את הלקוח בסיום תוקף המבצע ועדכון מידי באתר

logo בניית אתרים